Karrier

A KLART Legal egy inspiratív szakmai műhely és egymásra figyelő, empatikus és őszinte munkatársak csapata. Idealisták és maximalisták vagyunk. Konok következetességgel hiszünk abban, hogy lehet egy magas szakmaiságú és transzparensen működő professzionális ügyvédi irodát létrehozni. Hasonlóan gondolkodó kollégákat várunk csapatunkba.

Munkatársaink folyamatos fejlődését személyre szabott oktatási programmal támogatjuk, örülünk, ha tanítanak vagy publikációs tevékenységet is végeznek.

Törekszünk a helyes egyensúly megtalálására a munka és a magánélet, a család között. Lelkesen támogatjuk a részmunkaidős beosztást választó gyermeket nevelő kollégák, kolléganők döntését. Magunk is ismerjük, és értjük egy ilyen csodálatos, de komplikált élethelyzet kihívásait.

Ügyvédi, ügyvédjelölti pozícióba folyamatosan keresünk lelkes kollégákat, akik azonosulni tudnak értékrendünkkel. Előny, ha az általunk preferált szakterületek és szektorok iránt érdeklődik a jelentkező, vagy már tapasztalatot szerzett ezeken. Mivel nemzetközi területen dolgozunk, ezért a magas fokú angol nyelvtudás alapkövetelmény, de értékeljük egy másik idegen nyelv ismeretét is.

Ügyvéd munkatársat keresünk polgári- és cégjog, közbeszerzési jog, adatvédelem, IT, IP, versenyjog területekre.

Feladatok:

  • Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
  • Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése
  • Elektronikus cég- és változásbejegyzések elkészítése
  • Állásfoglalások elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Elhivatottság, motiváltság
  • Magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban
  • Magabiztos fellépés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, nyitott személyiség
  • Office programok, elektronikus jogtárak és egyéb irodai szoftverek magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Magas szintű német nyelvtudás
  • Ügyvédi irodában szerzett legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség számos jogterületen
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő:
Főállás

Fizetés:
Megegyezés szerint

E-mailben várjuk jelentkezését, fényképes önéletrajzzal

Kapcsolattartó:

Dr. Szabó Levente Antal , Vass Anita
Telefon: +36 1 796 36 00
Fax: +36 1 796 36 36
Email: info@klartlegal.eu

Pozicio_leirasa_Ugyved.pdf
Bezár